E.g., 03/20/2018
E.g., 03/20/2018

bioMérieux - nowe logo!

17 styczeń, 2018

FilmArray® GI Panel - Diagnostyka zakażeń układu pokarmowego

09 styczeń, 2018

Poznaj najnowsze rozwiązania w diagnostyce molekularnej z wykorzystaniem aparatu FilmArray®.    Więcej informacji znajdziesz klikając na poniższy link: FilmArray® Gastrointestinal Panel:do diagnostyki zakażeń układu pokarmowego, pozwala na wykrycie22 najczęściej występujących  patogenów,  w tym wirusów, bakterii i pasożytów, które powodują zakaźną biegunkę.  

FilmArray® BCID Panel - Diagnostyka zakażeń krwi 

04 styczeń, 2018

Poznaj najnowsze rozwiązania w diagnostyce molekularnej z wykorzystaniem aparatu FilmArray®.    Więcej informacji znajdziesz klikając na poniższy link: FilmArray® Blood Culture Identification Panel:do diagnostyki zakażeń krwi (sepsa), pozwala na wykrycie i identyfikacje  24 patogenów i 3 genów oporności na antybiotyki

FilmArray® Respiratory Panel - Diagnostyka zakażeń układu oddechowego

02 styczeń, 2018

Poznaj najnowsze rozwiązania w diagnostyce molekularnej z wykorzystaniem aparatu FilmArray®.  Więcej informacji znajdziesz klikając na poniższy link: FilmArray® Respiratory Panel:do diagnostyki zakażeń górnych dróg oddechowych, pozwala na wykrywanie 20 wirusów i bakterii.      

bioNexia® Rota-Adeno

28 wrzesień, 2017

bioNexia® Rota - Adeno Szybki test immunochromatograficzny do wykrywania wirusów Rota i Adeno w próbkach kału. 

bioNexia® Noro/Rota-Adeno

28 wrzesień, 2017

Szybki test immunochromatograficzny 3-w-1 do wykrywania wirusów odpowiedzialnych za zakażenia układu pokarmowego. Pozwala na jednoczesne wykrycie wirusów Rota, Adeno i Noro. 

Pioneering diagnostics