Dział Sprzedaży

Dyrektor ds. Sprzedaży

Marcin Iszkuło
adres e-mail: marcin.iszkulo@biomerieux.com (link sends e-mail)
tel.  22 569 85 00

 

Kierownicy ds. Sprzedaży

Kierownik Sprzedaży - Polska Wschodnia

Konrad Klimek
adres e-mail: konrad.klimek@biomerieux.com

tel. 665 759 717

 

Kierownik Sprzedaży - Polska Zachodnia

Maciej Żyła
adres e-mail: maciej.zyla@biomerieux.com

tel. 665 759 736

 

Dyrektor działu - Mikrobiologia Przemysłowa

Michał Kowalczuk
adres e-mail: michał.kowalczuk@biomerieux.com

tel. 22 569 85 00

 

Dział Immunochemii

Zarządzający Regionem ds. Diagnostyki Laboratoryjnej :

Ewa Galwas-Matjasik
Region Południowo-Zachodni
adres e-mail: ewa.galwas-matjasik@biomerieux.com

tel. 665 759 731

Maciej Zalewski
Region Południowo-Wschodni
adres e-mail:  maciej.zalewski@biomerieux.com

tel.665 759 742

Ewelina Cicha
Region Północno-Zachodni

adres e-mail: ewelina.cicha@biomerieux.com

tel. 519 318 502

Martyna Czepielinda
Region Północno-Wschodni i Centralny
adres e-mail: martyna.czepielinda@biomerieux.com

tel. 665 759 740

 

Dział Mikrobiologii Klinicznej

Zarządzający Regionem ds. Mikrobiologii Klinicznej:

Monika Radziuk
Region Południowo-Zachodni
adres e-mail: monika.radziuk@biomerieux.com

tel. Kom. 665 759 732

Grażyna Narzyńska-Sobota
Region Północno-Zachodni
adres e-mail: grazyna.narzynska-sobota@biomerieux.com

tel. 665 759 738

Daniel Kuczek
Region Południowo-Wschodni
adres e-mail: daniel.kuczek@biomerieux.com

tel. 517 782 517

Robert Kupczyk
Region Północno-Wschodni i Centralny
adres e-mail: robert.kupczyk@biomerieux.com

tel. 665 759 733
 

Dział Biologii  Molekularnej

Specjaliści  ds. Produktów Biologii Molekularnej:

Lidia Frątczak-Klepka 

adres e-mail: lidia.fratczak-klepka@biomerieux.com

tel. 665 759 734

 

Karol Kowalski

adres e-mail: karol.kowalski@biomerieux.com

tel. 665 759 741

 

 

Dział Mikrobiologii Przemysłowej

Magdalena Czapla
Region Południowo-Wchodni
adres e-mail: magdalena.czapla@biomerieux.com

tel. 665 759 730

Magdalena Smagowicz
Region Północno-Zachodni
adres e-mail: magdalena.smagowicz@biomerieux.com

tel. 665 759 715

Alicja Rusinek
Przemysł farmaceutyczny oraz kosmetyczny
adres e-mail: alicja.rusinek@biomerieux.com

tel. 665 759 727

Pioneering diagnostics